(044) 483-99-94

Робоча зустріч в рамках реалізації проекту «Сучасні рішення в освіті»

24 Жовтня 2013
Видавництво «Розумники» в рамках реалізації проекту «Сучасні рішення в освіті» провело робочу зустріч з адміністрацією та педагогічним колективом середньої школи №63 м. Донецька. На презентації новинок комп’ютерної техніки, мультимедійного інтерактивного обладнання та навчального контенту були також присутні представники Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», завдяки зусиллям якого навчальний заклад було відремонтовано, оснащено сучасними меблями, устаткуванням та технікою. Крім презентації проекту, для педагогічного колективу школи було проведено майстер-клас з використання інтерактивних дошок та систем для реалізації навчально-виховного процесу.


Проект «Сучасні рішення для освіти» створено спеціально для вирішення актуальних питань інформатизації освітніх закладів. Запорукою успіху ефективного використання комп'ютерної техніки, інтерактивних комплексів та навчального контенту в навчально-виховному процесі є комплексний підхід, який передбачає тільки найкращі збалансовані пропозиції.
Реалізація поставлених цілей стала можливою завдяки спільним зусиллям всіх учасників проекту, а це: українські представництва корпорацій Intel® та Microsoft®, найбільший Національний виробник комп’ютерної техніки ТОВ «Навігатор» та видавництво «Розумники», яке спеціалізується на розробці мультимедійного навчального контенту.


Проект «Сучасні рішення для освіти» надає можливість освітянам обирати найбільш раціональні рішення для інформатизації навчального закладу з якими можна познайомитися на сайті проекту rozumniki.com.