(044) 483-99-94

Active School, м. Вишгород

Тип проекту
Область

Active School, м. Вишгород

Active School у Вишгороді — це школа, яка впроваджує альтернативний шлях до навчання. Ідея дуже проста: дитина, захоплена й зацікавлена процесом навчання, досягне набагато яскравіших успіхів. Школа Active School опікується саме мотивацією дитини навчатися та послідовним крокуванням до визначеної мети. Педагоги школи переконані у тому, що реалізована дитина сьогодні — це людина, яка здатна будувати своє яскраве майбутнє завтра.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Active School Пукас Оксана Андріївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Бессоловій Христині, а також вчителю початкових класів – Пукас Оксані Андріївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська область, м. Вишгород, пр. Шевченка, 6А.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: