(044) 483-99-94

Баранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені О.Сябрук

Тип проекту
Область

Баранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені О.Сябрук

Баранівська школа була заснована в 1865 році як церковно-приходська. Більше 150-ти років школа готує своїх вихованців, серед яких є тепер кандидати наук, композитори, міністерські працівники та ін. Зараз у школі є два профілі навчання: філологічний та фізико-математичний. Учні школи залучаються до науково-дослідницької роботи у МАН.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з моноблока вчителя, інтерактивної дошки та проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп дозволяє демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать використовувати ці додатки на заняттях. Наприклад, завдяки системі керування класом ClassroomManagement від Інтел вчитель може бачити монітори учнівських комп’ютерів, контролювати їхню роботу, в режимі реального часу надсилати учням завдання та збирати виконані, проводити опитування, створювати тести і взагалі на всіх рівнях контролювати навчальний процес протягом уроку. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Баранівської школи - Сіцінському Сергію Володимировичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Житомирська обл., м. Баранівка, вул. Звягельська, 17

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: