(044) 483-99-94

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Тип проекту
Область

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, що знаходиться в мальовничому куточку м. Бровари, найстаріша школа міста, історія якої, за дослідженнями броварських краєзнавців, сягає середини ХVІІІ сторіччя.

Навчальний заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить ноутбук вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті з обладнанням постачаються корисні програмні додатки та мультимедійні підручники (http://rozumniki.net/catalog/) видавництва «Розумники». Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №3 м. Бровари – Руднику Владиславу Олександровичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Київська область, м. Бровари, вул. Благодатна, 80

Сайт навчального закладу: http://brovary-school3.edukit.kiev.ua/

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: