(044) 483-99-94

Дальницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області

Тип проекту
Область

Дальницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області

Дальницька школа розташована на стародавній території, де знайдено залишки поселень ще античних часів. Районний центр названо на честь давньоримського поета Овідія, бо вважалось, що саме в цій місцевості він перебував на засланні. В Дальницькій школі завжди цінували традиції та пишались історією своєї землі. В навчальному закладі намагаються створювати всі умови для отримання гідної освіти.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки і проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп та документ-камера дозволяють демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Дальницької школи - Зубенко Наталіі Дмитрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Одеська область, Овідіопольський район, с. Дальник, вул. Леніна, 128

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: