(044) 483-99-94

Грицівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Тип проекту
Область

Грицівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Школа була заснована у 1873 році, тоді це було училище при Міністерстві освіти. Будівництво приміщення, в якому знаходиться Грицівська ЗОШ в наші дні, почалося в 1991 році і закінчилося в 2013-му. Зараз на балансі навчального закладу знаходяться автобуси, трактори, столярний цех, навчально - дослідні ділянки. Заклад забезпечує гідні умови для отримання якісної освіти та всебічного розвитку дитини.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі мультимедійний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, екрана та проектора. Мультимедійний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Навчальний заклад отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Грицівської школи - Старому Віктору Петровичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Хмельницька обл., смт. Гриців, вул. Леніна, 52

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Екран на тринозі 155х155 см /*
2 268 грн.
*/

Відгуки про проект: