(044) 483-99-94

Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Каланчацької районної ради Херсонської області

Тип проекту
Область

Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Каланчацької районної ради Херсонської області

Селище міського типу Каланчак взяло свою назву від назви річки, вздовж берега якої воно розташовано. Про річку є перші згадки ще у записах Геродота. А поблизу теперішнього Каланчака у 16 сторіччі відбувся знаменний бій між козацьким військом та татарами. На цій історичній території в селищі Каланчак розташована Каланчацька загальноосвітня школа № 2. У школи є власні традиції, тут пишаються своїми вихованцями і створюють умови для всебічного розвитку дітей.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад включився в проект «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки та проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Навчальний заклад отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Каланчацької школи № 2 - Драненку Сергію Володимировичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Херсонська обл., смт. Каланчак, вул. Шевченка, 53 

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: