(044) 483-99-94

Київський університет імені Бориса Грінченка

Тип проекту
Область

Київський університет імені Бориса Грінченка

Історія Університету розпочалась у 1874 році, коли було відкрито педагогічні курси удосконалення вчителів початкових народних училищ Київського навчального округу. Сьогодні університет забезпечує підготовку фахівців за всіма міжнародними стандартами та здійснює підвищення кваліфікації педагогів навчальних закладів Києва. Університет входить до Європейської та до Міжнародної асоціації університетів.

Навчальний заклад плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Одним з основних завдань педагогічної освіти є створення фахівців-педагогів, які б згодом грамотно змогли сформувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Оснащення проекту:

  • Шкільний нетбук
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку ректору університета - Огнев’юку Віктору Олександровичу, проректору з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності - Морзе Наталії Вікторівні, директору Інституту післядипломної педагогічної освіти - Войцехівському Михайлу Федоровичу та заступнику завідувача НДЛ інформатизації освіти – Василенко Світлані Василівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м.Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: