(044) 483-99-94

КЗ "Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3" Запорізької області

Тип проекту
Область

КЗ "Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3" Запорізької області

Скоро Михайлівська школа № 3 буде відзначати свій піввіковий ювілей! Багато вихованців є гордістю школи, багато вчителів працювало в її стінах, даруючи дітям свою увагу та свій професіоналізм. В закладі завжди намагались створити умови для творчого розвитку особисті, вдосконалювати навчальний процес та підвищувати якість освіти.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки і проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Михайлівської школи № 3 - Курмаку В’ячеславу Володимировичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Запорізька обл., смт. Михайлівка, вул. Пушкіна, 106 

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: