(044) 483-99-94

Навчально-виховний комплекс "Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей" Снятинської районної ради Івано-Франківської області

Тип проекту
Область

Навчально-виховний комплекс "Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей" Снятинської районної ради Івано-Франківської області

НВК "Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей" запрацювала з вересня 2015 року. До того заклад мав назву Снятинської загальноосвітньої школи-інтернату, яку згодом було реорганізовано. Навчальний заклад пропонує поглиблене вивчення іноземної мови, сприятливі умови для всебічного розвитку дитини, якісну освіту.

Навчально-виховний центр розпочав плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтована та використовується в навчальному процесі інтерактивна дошка, що оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп дозволяє демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Навчальний заклад отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Снятинського НВК - Кушику Володимиру Станіславовичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Івано-Франківська обл., м. Снятин, вул. В. Коснятина, 81 

Товари, що входять до проекту

DualBoard™ 1279 /*
21 600 грн.
*/
Цифровий мікроскоп з USB-камерою /*
8 859 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: