(044) 483-99-94

Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каланчацької районної ради Херсонської області

Тип проекту
Область

Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каланчацької районної ради Херсонської області

Школа розташована в невеликому українському селі Новоолексаандрівка, мешканців якого налічується трохи більше тисячі осіб. В школі розвинений волонтерський рух, приділяється увага заходам патріотичного виховання, створюються умови для розкриття талантів кожної дитини.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад включився в проект «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки та проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Навчальний заклад отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Новоолександрівської школи - Меркотан Наталії Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Херсонська обл., Каланчацький р-н, с. Новоолександрівка, вул. Шевченка 46а 

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: