(044) 483-99-94

Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тип проекту
Область

Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Історія освіти в селі Новопетрівка починається з 18 сторіччя, коли тут було створено спочатку школу командирів, а згодом військове училище для дітей козаків Азовського козачого війська, яке на початку 20 сторіччя перетворилося на земську школу. Нова будівля Новопетрівської середньої школи була відкрита в 1986 році. Зараз школа має філологічний профіль навчання у старших класах, значна увага приділяється формуванню мотивації до здорового способу життя, розвитку творчого потенціалу молоді.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі мультимедійний комплекс, що складається з моноблока вчителя, проектора і настінного екрану. Мультимедійний комплекс оптимізує процес навчання та надає додаткові можливості при викладанні основних навчальних дисциплін. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Новопетрівської школи - Ковбаса Тетяні Ростиславівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Запорізька обл., Бердянський р-н, с. Новопетрівка, вул. Леніна, 73 

Товари, що входять до проекту

Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Екран настінний 180х180 см /*
2 700 грн.
*/

Відгуки про проект: