(044) 483-99-94

Одеська загальноосвітня школа №81

Тип проекту
Область

Одеська загальноосвітня школа №81

Одеська ЗОШ № 81 заснована ще в 1939 році, працює і понині. Тут навчаються 1342 учні, об’єднані у 40 класів. На школярів завжди чекають новенькі навчальні кімнати, предметні кабінети. Формуванню практичних навичок користування засобами сучасних інформаційних технологій у діяльності учнів допомагають обладнані на сучасному рівні комп'ютерний клас та кабінет хімії.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель Одеської школи №81 отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Завтур Тетяні Миколаївні, а також вчителю інформатики – Гарник Оксані Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Одеса, Київський район, вул. Фонтанська дорога, 26.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: