(044) 483-99-94

Одеський НВК «Гімназія №2»

Тип проекту
Область

Одеський НВК «Гімназія №2»

Гімназія № 2 розташована в самому серці Одеси, поряд зі всесвітньовідомими Дерибасівською та Театром опери і балету. Впродовж багатьох років до гімназії з’їжджаються здобувати знання діти з усіх районів міста та передмість. Учні НВК є постійними призерами предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів, а сам заклад у 2016 році був відзначений грамотою Міжнародного форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку».

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Одеського НВК «Гімназія №2» Рженишевська Олена Валеріївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Вегерчуку Сергію Максимовичу, а також вчителю початкових класів – Рженишевській Олені Валеріївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Одеса, вул. Гаванна, 5А.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: