(044) 483-99-94

Одеський НВК «Гімназія №7» з поглибленим вивченням англійської мови

Тип проекту
Область

Одеський НВК «Гімназія №7» з поглибленим вивченням англійської мови

Для багатьох учнів НВК №7 став «другим домом», адже тут доброзичливі та чуйні вчителі, які завжди допомагають своїм учням і завжди знаходять підхід. У стінах гімназії школярі отримують глибокі знання іноземної мови. А це неабияк важливо сьогодні, адже ми живемо в епоху глобалізації та інформатизації.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів НВК №7 Матюніна Ірина Володимирівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Мельник Світлані Василівні, а також вчителю початкових класів – Матюніній Ірині Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Одеса, вул. Ростовська вулиця, 4а.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: