(044) 483-99-94

Розівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Запорізької області

Тип проекту
Область

Розівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Запорізької області

Свою історію Розівська ЗОШ веде від першої сільської школи, яка відкрилась в німецькій колонії Розенберг безліч років тому. В довоєнному 1938 році школа стала середньою загальноосвітньою, а в 1954 році школа отримала приміщення, де перебуває і дотепер. Кожного року навчальний заклад випускає своїх вихованців, які стають висококваліфікованими спеціалістами, деякі з них – академіками та докторами наук. Заклад проходить нові етапи розвитку, набуває нових позитивних змін, намагаючись встигати за плином часу.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки і проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп дозволяє демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Розівської школи № 1 - Крюковій Валентині Вікторівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Запорізька обл., Розівський р-н, смт. Розівка, вул. Леніна, 34

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: