(044) 483-99-94

Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В.Стефаника Снятинської районної ради Івано-Франківської області

Тип проекту
Область

Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В.Стефаника Снятинської районної ради Івано-Франківської області

Перша сторінка в історії школи датується 1907 роком, коли було відкрито цісарсько-королівську вищу реальну школу. Згодом реальна школа стала гімназією, а в 1939 році заклад реорганізовано в середню загальноосвітню українську школу. Навчальний заклад за свою більше ніж вікову історію випустив багато талановитих вихованців.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі мультимедійний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, проектора та настінного екрана. Мультимедійний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні тільки звичайної шкільної дошки. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Снятинської ЗОШ - Бойчук Вікторії Любомирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Івано-Франківська обл., м. Снятин, вул. Лотоцького, 13 

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: