(044) 483-99-94

Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської області

Тип проекту
Область

Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської області

Степненський навчально-виховний комплекс утворився в 2010 році в результаті злиття Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ДНЗ "Калинка". Зараз в школі навчається близько 120 учнів. Теперішній учительський колектив – 17 педагогів. Степненська школа, яка в статусі середньої працювала з 1969 року, в 2019 році буде відзначати свій півстолітній ювілей.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Карнаух Оксана Павлівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Ткаченку Миколі Карповичу, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Полтавська область, Полтавський район, с-ще Степне, вул. Гараха, 1.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: