(044) 483-99-94

Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 Великобілозерської сільської ради Запорізької області

Тип проекту
Область

Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 Великобілозерської сільської ради Запорізької області

Навчальний заклад розташований в єдиному в Україні селі, яке є районним центром і налічує понад 8 тисяч чоловік. Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 є закладом, основним видом діяльності якого є загальна середня та позашкільна освіта. Тут створюються умови для всебічного розвитку дитини, працюють секції та гуртки. Заклад набуває нових позитивних змін, намагається встигати за плином часу.

Навчальний заклад розпочав плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Великобілозерський НВК №1 долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки і проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Навчальний заклад отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Великобілозерського НВК - Шилу Івану Федоровичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Запорізька обл., Великобілозерський район, с. Велика Білозерка, вул. Щорса, 5А 

Товари, що входять до проекту

TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/

Відгуки про проект: