(044) 483-99-94

Запорізька гімназія №107 Запорізької міської ради Запорізької області

Тип проекту
Область

Запорізька гімназія №107 Запорізької міської ради Запорізької області

Історія гімназії починається у 1991 році - в складні часи становлення нашої країни. Подолавши труднощі, навчальний заклад все ж таки відбувся. Сьогодні це сучасний заклад освіти з диференційованим навчанням, яке передбачає поглиблене вивчення окремих предметів. В старших класах доступні три профілі – філологічний, природничо-математичний та суспільно-гуманітарний. Кожного року заклад продовжує вдосконалюватись та розвиватись.

Гімназія розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки і проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп дозволяє демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Гімназія отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Запорізької гімназії 107 - Єрмак Галині Вікторівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: м. Запоріжжя, проспект 40-річчя Перемоги, будинок 59 

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: