(044) 483-99-94

Педагогічний експеримент "РОЗУМНИКИ" (Smart Kids)

Сім кроків до участі навчального закладу в дослідно-експериментальній роботі всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)»

1. Повідомити нам відомості про себе.
Наші контакти: тел.: (044) 483-99-94, (098) 809-56-53, (063) 030-19-10 e-mail: smartkids@rozumniki.info

2. Підготувати та підписати лист від керівника навчального закладу до обласного управління освіти і науки з проханням дозволу долучитися до дослідно-експериментальної роботи (зразок надаємо).

3. Підготувати та підписати лист від обласного управління освіти і науки до МОН з проханням долучити навчальний заклад до експерименту (зразок надаємо).

4. Підписати угоду про науково-педагогічне співробітництво між навчальним закладом та Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (угоду надаємо).

5. Підписати згоду батьків на використання персональних даних дітей, які є учнями класу, що бере участь у дослідно-експериментальній роботі (зразок надаємо).

6. Надіслати нам Новою поштою оригінали наступних документів, завірені відповідними підписами та печатками:
- лист до МОН,
- угода про співпрацю (2 екземпляри),
- згода батьків.
Адреса: м. Київ, відділення Нової пошти №72, отримувач Косоноцька Марина, конт. тел. (098) 809-56-53
(Після відправки надішліть, будь ласка, номер експрес-накладної на е-mail: dp.ipit@gmail.com – це прискорить отримання нами Вашого пакету документів)

7. Підготувати себе до натхненної праці в дружній команді Smart Kids та заручитися гарним настроєм!


Педагогічний експеримент розпочато згідно Наказу Міністерства освіти і науки №564 від 8.05.2014р. "Про проведення дослідно-експериментальної роботи з метою прогнозування моделі використання в початкових школах освітніх електронних ресурсів на компьютерних пристроях різного форм-фактору з метою покращення та підтримки навчально-виховного процесу".

Термін старту експерименту: з 10.05.2014.


Кількість учнів та вчителів задіяних в експерименті:
2014/15 навчальний рік — більше 100 осіб
2015/16 навчальний рік — більше 1000 осіб
2016/17 навчальний рік — більше 12 000 осіб

Експеримент ініціювали та підтримали:

Міністерство освіти і науки України

Інститут іноваційних технологій та змісту освіти МОН України

Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України

Інтел Україна

Майкрософт Україна

Видавництво "РОЗУМНИКИ"

ТОВ "Навігатор"

Prestigio

Навчальний контент експерименту:

Педагогічні ігри «РОЗУМНИКИ» - захоплюючі програми, які дозволяють дітям отримати міцні й глибокі знання з предметів шкільної програми.

Педагогічні ігри «РОЗУМНИКИ» відповідають вимогам сучасної школи, оскільки створені спеціально для лінійки сучасних персональних пристроїв з підтримкою Multitouch. Простота і доступність управління дозволяють дітям самостійно працювати з програмою, веселі анімовані персонажі і система мотивації викличуть інтерес, а звуковий супровід допоможе швидше і краще запам'ятати новий матеріал.

У навчальних програмах вдало поєднуються традиційні та інноваційні технології навчання, матеріал подається закінченими логічними блоками в доступній ігровій формі.

В педагогічних іграх реалізовані основні принципи навчання і закладено його кінцеву мету.

Програмне середовище експерименту:

Управління класом Classroom Management це безмежні можливості для спільної роботи учнів та викладача, дозволяючи готувати та проводити тести та екзамени з моментальною трансляцією відповідей учнів на пристрій викладача, працювати з групою учнів, або з кожним окремо.

Майкрософт Офіс 365 пакет послуг у хмарі Microsoft Office 365 пропонує найсучасніші технології для сумісної роботи та об’єднаних комунікацій вчителю та учням.

Технічне обладання експерименту:

Пристрій вчителя
Impression X70.04

Ультратонкий ноутбук поєднує у собі потужність, надійність та ультракомпактний розмір, посилена батарея дає змогу працювати до 8-ми годин без підзарядки.

переглянути

Пристрій учня
Impression 110ES, Palace Hill

Універсальний пристрій Intel ® Education 2 в 1, має поліпшені протиударні характеристики. Посилений корпус витримує падіння з висоти до 70 см, захист від проникнення вологи і пилу дозволяє використовувати пристрій в школі та за її межами. Пристрій оснащено безкоштовними додатковими програмами, які можуть із успіхом використовуватись для дослідно – познавального вивчення природознавчих наук у початковій та середній школі (мікроскоп, камери спостереження, малювання)

переглянути

Інтерактивний дисплей
Prestigio Multiboard

Prestigio Multiboard представляє собою моноблок з великим ударостійким LED-екраном та універсальною Touch - технологією, яка забезпечує одночасну роботу з екраном одразу декільком користувачам. Пристрій обладнаний процесором Intel Core i5 та працює під управлінням ОС Windows 8.1.

переглянути

Мережеве обладнання
Cisco

Високошвидкісне мережеве обладнання, інтегрований сервісний маршрутизатор Cisco 800.

переглянути

Очікуваний ефект від експерименту:

Забезпечення рівного доступу до освітньо-інформаційних ресурсів та комп’ютерних технологій для кожного школяра в Україні.

Документи

Новини експерименту

 • 10.02.2016
  ВЧИТЕЛІ РЕКОМЕНДУЮТЬ ТА ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ Школи-учасники Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (SmartKids) активно діляться досвідом використання мультимедійних ресурсів на уроках та знайомлять своїх колег з інноваційними технологіями в освіті. Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького нещодавно провела семінари з впровадження мультимедійних засобів навчання та презентувала педагогічний експеримент для вчителів та директорів Волинської області. Учасники заходу побачили нові методи та засоби навчання, які допомагають заощадити час на занятті та ефективно закріпити знання учня на практиці.

 • 11.03.2016
  НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «РОЗУМНИКИ» ВІДБУВСЯ У МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Впровадження та використання новітніх технологій в закладах освіти сьогодні активно обговорюється вчителями та методистами. Нині досліджується питання ефективності інтерактивних мультимедійних технологій. Тому на базі Лишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області було проведено навчальний тренінг для голів РМО, вчителів початкових класів за програмою «Розумники» (Smart Kids).

 • 29.03.2016
  ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ 25 березня відбувся семінар-практикум «Всеукраїнський проект «Розумники» (Smart Kids)» для вчителів початкових класів. Відкрила захід науковий керівник педагогічного експерименту «Розумники» Світлана Литвинова. Вона розповіла про особливості його реалізації, значення на сучасному етапі розвитку освіти

 • 21.04.2016
  СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ Минулого року Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області долучилася до «Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники», який передбачає використання електронних інтерактивних ресурсів для вивчення базових предметів у початкових класах. Школа вже встигла освоїти сучасні засоби навчання та взимку провести на базі свого навчального закладу міський семінар учителів початкових класів «Упровадження експерименту «Розумники».

 • 01.09.2016
  У СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ № 135 М. КИЄВА РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПРОЕКТУ "РОЗУМНИКИ" (SMART KIDS). Після урочистого святкування Дня знань з піснями, запальними танцями та веселими віршами школярі 1-А та 1-Б класу Спеціалізованої школи № 135 м. Києва розпочали навчання за програмою Всеукраїнського педагогічного проекту "Розумники" (Smart Kids).