(044) 483-99-94

Title

Елемент не знайдено!

Документи

Новини експерименту

 • 03.10.2016
  БИШІВСЬКА СІЛЬСЬКА ШКОЛА МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЕКТУ "РОЗУМНИКИ" 25 першокласників та їх вчителька Людмила Бойко з Бишівської сільської школи Макарівського району Київської області долучилися до Всеукраїнського педагогічного проекту "Розумники". Діти працюватимуть на особистих планшетах з навчальними програмами – педагогічними іграми. Успішність та ефективність проекту підкреслюється тим, що Бишівська сільська школа це вже другий навчальний заклад у Макарівському районі, який бере участь у проекті.

 • 07.09.2016
  ДРУГОКЛАСНИКИ ЛИШНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОКАЗУВАЛИ ЯК НАВЧАЮТЬСЯ З ПЕДАГОГІЧНИМИ ІГРАМИ ВІД «РОЗУМНИКІВ» Сьомого вересня 2016 року до Лишнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів із дружнім візитом завітала делегація очільників Макарівської району: голова Макарівської райдержадміністрації Семенова Т.М., голова Макарівської районої ради Гулак О.О., а також генеральний директор ТОВ «Агро-Холдинг МС» Карасик Ю.М. разом із сільським головою Шевчуком А.А.

 • 02.09.2016
  ЯК ПЕРШАЧКИ 27 ШКОЛИ М. КИЄВА ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ЗУСТРІЧАЛИ Звичайно з посмішками, з піснями та віршами, з мелодійним першим дзвінком. А у класі на них чекали не тільки підручники та зошити, а й планшети та інтерактивна дошка. Це все тому, що школярі першого класу школи № 27 стали учасниками Всеукраїнського педагогічного проекту "Розумники"! Щиро вітаємо!

 • 01.09.2016
  У СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ № 135 М. КИЄВА РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПРОЕКТУ "РОЗУМНИКИ" (SMART KIDS). Після урочистого святкування Дня знань з піснями, запальними танцями та веселими віршами школярі 1-А та 1-Б класу Спеціалізованої школи № 135 м. Києва розпочали навчання за програмою Всеукраїнського педагогічного проекту "Розумники" (Smart Kids).

 • 21.04.2016
  СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ Минулого року Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області долучилася до «Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники», який передбачає використання електронних інтерактивних ресурсів для вивчення базових предметів у початкових класах. Школа вже встигла освоїти сучасні засоби навчання та взимку провести на базі свого навчального закладу міський семінар учителів початкових класів «Упровадження експерименту «Розумники».