(044) 483-99-94

Портал навчального закладу

Є в наявності ( 1 )

Портал — повномасштабний веб-ресурс, який об’єднує різні універсальні сервіси





Портальні рішення для освіти від ТМ «Розумники» відрізняються від існуючих сайтів значно більшою кількістю функцій доступних користувачам, розподілом рівнів доступу різних типів користувачів до різних типів інформації, обміном інформацією між користувачами всередині порталу тощо.

Основний акцент у побудові структури порталу зроблено на функціональній та зручній системі взаємодії між користувачами. Адже усі процеси та події творять люди. Для того щоб портал «жив», частину щоденних робочих процесів перенесено в його простір. Портал буде наповнюватися інформаційними потоками без адміністративного тиску.

Наводимо орієнтовний перелік функціональних можливостей освітнього порталу від ТМ «Розумники»:

- Поділ усіх користувачів порталу за категоріями з різним рівнем доступу до того чи іншого контенту та функціоналу порталу.

- Створення різних розділів порталу спеціально орієнтованих на різні групи користувачів. Наприклад, окремі розділи для викладачів, учнів, батьків, гостей тощо. Доступ до цих розділів будуть мати тільки користувачі з визначених груп.

- Візуалізація організаційної структури системи освіти області з можливістю швидкого пошуку та переходу до необхідного підрозділу з можливістю переглянути його структуру, складові, відомості про співробітників, що входять до нього тощо.

- Запровадження механізмів управління та взаємодії між установами та підрозділами освіти області. А саме: постановка завдання, призначення відповідальних за його виконання, контроль виконання на різних стадіях тощо.

- Організація колективної роботи над документами: погодження, корегування, контроль на кожному етапі тощо.

- Планування заходів за допомогою календарів, доступ до яких будуть мати визначені користувачі або групи користувачів. Об’єднання декількох календарів в один, задля уникнення накладання окремих подій при плануванні.

- Автоматизація інформування задіяних у роботі користувачів про заплановану подію.

- Можливість ставити задачі підлеглим та контролювати їх виконання. При цьому можна вказувати терміни виконання, відповідальних, форму звітності тощо.

- Створення баз нормативних документів, методичних матеріалів тощо. Надання прав завантажувати на портал документи певним групам чи користувачам. Регулювання доступу до певних типів документів певним групам користувачів.

- Створення та розміщення на порталі дистанційних курсів. Проведення навчання та тестування безпосередньо на самому порталі. Збереження історії тестування кожного користувача.

- Дошка пошани користувачів порталу.

- Відображення знаменних подій, днів народження усіх користувачів порталу.

- Дошка оголошень для користувачів порталу.

- Розділ «Запитання – відповідь» - користувач зможе переглянути відповіді на запитання, що частіше всього задають користувачі, задати своє запитання та отримати на нього кваліфіковану відповідь прямо на сторінці порталу.

- Обмінюватись повідомленнями між користувачами безпосередньо на порталі.

- Кожен авторизований користувач порталу має свій власний профіль (особисту сторінку), де він може налагодити параметри профілю, зберігати власні файли, фото, планувати важливі події за допомогою персонального календаря, заводити друзів та спілкуватись з ними, створювати власний форум та блог тощо.

- Надзвичайно корисним є функціонал робочих груп. Робочі групи на порталі створюються для спільної роботи над проектом, навчання тощо. Робочі групи можуть бути як відкриті так і закриті для сторонніх користувачів. У робочої групи є власний календар, спільні документи, фотогалерея, задачі тощо. Робочі групи можуть біти як постійні, так і тимчасові (наприклад, для вирішення певного ситуативного завдання чи роботи над довготривалим проектом).

- Організація різноманітних он-лайн конкурсів, вікторин, турнірів за допомогою сервісів соціальних мереж безпосередньо на порталі.

- Крім перерахованих можливостей портал містить функціонал соціальних мереж – форуми, блоги, фото та відео галереї, опитування та голосування тощо.

Портал має публічну (відкриту для гостей) частину, та не публічну (внутрішню, закриту для незареєстрованих користувачів). Саме такий підхід дає можливість забезпечити професійній спільноті вирішувати свої щоденні робочі питання, обмінюватися інформацією, впроваджувати on-line-адміністрування безпечно та без ефективно.



Завантажується...