(044) 483-99-94

Сайт конференцій

Є в наявності ( 1 )

Основне завдання даного рішення - надати зручний інструмент для швидкого створення власними силами сайту заходу і простого управління ним.

Основне завдання даного рішення - надати зручний інструмент для швидкого створення власними силами сайту заходу і простого управління ним. Рішення особливо актуальне для організацій, які постійно проводять конференції і хочуть не тільки накопичити, а й зберегти інформацію по проведених заходах. При цьому, як організатори, так і учасники конференції, можуть оперативно взаємодіяти і обмінюватися даними. Наприклад, обговорювати процес підготовки до події, складати програму заходу, розміщувати на сайті вибрані доповіді, фотографії та відео тощо.

На сайті ви можете розмістити всю інформацію по ваших конференціях: програму, дані про доповідачів, умови участі, посилання на онлайн-трансляцію та інші корисні матеріали. Крім того, учасники конференції зможуть обговорити на форумі доповіді, організацію, відправити відгук та побажання на майбутнє за допомогою веб-форми, скачати з сайту архів матеріалів (відео, презентації доповідей тощо).

Ви швидко та зручно зможете:

- розмістити і керувати програмою конференції, списком доповідачів, матеріалами конференції;

- розмістити інформацію про конференцію, фотографії, відео матеріали;

- вести маркетингову активність: новини, блоги, відгуки;

- здійснювати e-maіl розсилки за адресами учасників конференції;

- приймати реєстрації учасників та доповідачів на конференцію;

- розмістити інформацію про партнерів і спонсорів;

- розмістити інформацію для преси, про проїзд до місця проведення, про розміщення для іногородніх тощо.

На сайті представлений широкий вибір інструментів зворотного зв'язку і соціалізації:

· вибрані доповіді;

· посилання «Мені подобається» для доповідей;

· оцінка доповіді за 5-бальною шкалою;

· сервіс «Запропонуй свою доповідь»;

· анкета учасника конференції.

Це допомагає підвищити інтерес до заходу серед учасників і є зручною формою збору даних для організаторів.

Сервіси оцінки доповіді за 5-бальною шкалою і анкета учасника конференції допоможуть оцінити успішність всього заходу в цілому, а також кожного виступу окремо.

Всім комунікаційні сервіси працюють і в мобільній версії. Адже особливо важливо - отримувати зворотний зв'язок прямо по ходу заходу, щоб оперативно коректувати і підлаштовуватися під ситуацію.

Рішення максимально соціалізуване - учасники можуть авторизуватися зі своїх акаунтів в соціальних мережах.

Мобільна версія

Мобільна версія разработанна на HTML5. Вона володіє таким же широким функціоналом: користувач може зі свого мобільного пристрою зареєструватися на захід, відправити заявку на доповідь, проголосувати за вподобану тему - і все це буквально «в один дотик».

Підтримка багатоетапності (щорічності) заходів

У більшості випадків захід (конференція, виставка, семінар тощо) проводяться регулярно, з року в рік, або навіть частіше. І для кожного випадку (у сайті конференції це називається етапом) повинна бути адекватна інформаційна підтримка на сайті. Сайт конференції дозволяє в рамках єдиного сайту заходу організувати підтримку багатоетапності.

Кожен етап - це фактично новий сайт заходу, зі своєю програмою, списком учасників та доповідачів, описом і т.п.

Створити новий етап конференції так само просто, як і перший етап - все виконується за допомогою спеціальних майстрів.

Кожен етап конференції може перебувати у трьох статусах:

а ) АКТИВНИЙ ЕТАП

Це, по суті, сайт поточної конференції, який опублікований в Інтернеті. Мобільна версія доступна тільки для даного статусу етапу.

б) ЕТАП У ПІДГОТОВЦІ

Це етап, над яким ведеться робота і який, поки що, недоступний для відвідувачів, але доступний для редакторів сайту.

в) АРХІВНИЙ ЕТАП

Етап переводиться в архів, коли дана подія залишилася в минулому і вже є новий активний етап. Архів можуть переглядати всі відвідувачі, якщо це явно не заборонено.

Користувачі сайту заходу можуть легко повернутися до архівних етапів і згадати про те, як проходив захід рік чи два тому.Завантажується...