(044) 483-99-94

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19

Тип проекту
Область

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19

Чернігівська ЗОШ №19 заснована 1963 року. Сьогодні – це навчальний заклад з елементами акмеологічної освіти. Тут навчаються понад 1100 дітей, яких вчать 96 педагогів. Школа забезпечує допрофільну підготовку учнів 8-9 класів (з англійської мови та математики) та профільне навчання з української мови та права. Для школярів у навчальному закладі створено комфортні умови, щоб діти могли не лише навчатися, а й активно та всебічно розвиватися. Школярі із задоволенням проводять час у басейні навчального закладу, залах для хореографії, на спортивному льодовому полі.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Чернігівської ЗОШ № 19 Корінь Людмила Петрівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Шелупець Людмилі Григорівні, а також вчителю початкових класів – Корінь Людмилі Петрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 76.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: