(044) 483-99-94

Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23

Тип проекту
Область

Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №23

Навчальний заклад у м. Чернівці складається зі спеціалізованої школи І ступеня № 23 з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії № 5 — багатопрофільного загальноосвітнього навчального закладу ІI-III ступенів, що здійснює гуманітарну, суспільно-гуманітарну, гуманітарно-природничу та культурно-естетичну підготовку талановитої учнівської молоді міста.

Школа №23 розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Чернівецької спеціалізованої школи №23 Блас Олена Володимирівна та Сопрович Тетяна Іванівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Мінаковій Тетяні Георгіївні, а також вчителям початкових класів – Блас Олені Володимирівні та Сопрович Тетяні Іванівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Чернівці, вул. Дмитра Загула, 8.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: