(044) 483-99-94

Хажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тип проекту
Область

Хажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Загальноосвітня школа розташована у мальовничому селі Хажин, що на Житомирщині. Турботливі вчителі виховують у своїх учнях цікавість, любов до наук, тому школярі здобувають у навчальному закладі міцні та глибокі знання.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Хажинської ЗОШ Маковська Алла Анатоліївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Юрчук Наталії Миколаївні, а також вчителю початкових класів Маковській Аллі Анатоліївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Житомирська область, Бердичівський район, с. Хажин, вул. Братів Цілінських, 33.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: