(044) 483-99-94

Хотинський НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»

Тип проекту
Область

Хотинський НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»

Колектив Хотинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» навчає і виховує школярів у кращих педагогічних традиціях. Вчителі вдало поєднують нові підходи до викладу матеріалу з класичними методиками, що дає змогу дітям краще засвоювати інформацію, спонукає до творчості та саморозвитку.

НВК розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Хотинського НВК Наврик Інна Володимирівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Семенюк Ірині Борисівні, а також вчителю початкових класів – Наврик Інні Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Чернівецька область, Хотинський район, м. Хотин, вул. Незалежності, 62.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: