(044) 483-99-94

Одеська загальноосвітня школа №26

Тип проекту
Область

Одеська загальноосвітня школа №26

Будівля школи № 26 в Одесі є пам'яткою архітектури, вона побудована ще в 1890 році. Колись у ній було дівоче училище. З 2010 року Одеська школа № 26 – постійний учасник міжнародного проекту ЮНЕСКО «Всесвітня спадщина в руках молоді». У навчальному закладі створена відеотека з таких предметів, як природознавство, фiзика, історія, а також з краєзнавчого курсу «Одеса – моє рiдне мiсто». Девіз школи звучить так: «Ми навчаємося не задля школи, а задля життя» (Сенека).

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Одеської школи №26 Мітрофанова Світлана Миколаївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Дворницькому Віктору Вікторовичу, а також вчителю початкових класів – Мітрофановій Світлані Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Одеса, Приморський район, вул. Старопортофранківська, 32.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: