(044) 483-99-94

Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. П. І. Калнишевського

Тип проекту
Область

Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. П. І. Калнишевського

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 була побудована в 1879. До 1919 року функціонувала як жіноча гімназія. Сьогодні ЗОШ №1— одна з найкращих шкіл Роменщини, що носить ім'я останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського. Навчальний заклад працює під патронатом Києво-Могилянської Академії.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Роменської ЗОШ № 1 Мішечкіна Тетяна Миколаївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – СудьїнійВалентині Володимирівні, а також вчителю початкових класів Мішечкіній Тетяні Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська область, м. Ромни, вул. Пушкіна, 15.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: