(044) 483-99-94

Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови Оболонського району м. Києва ім. С.Ф. Грушевського

Тип проекту
Область

Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови Оболонського району м. Києва ім. С.Ф. Грушевського

Нещодавно школа відзначила свій 100-річний ювілей! Історія школи тісно пов’язана з сім’єю Михайла Грушевського і нині школа носить ім’я його батька. Школа має партнерські зв'язки з освітніми закладами міст Мюнхен та Піннеберг. Кращі учні отримують мовний "Шпрахдиплом", що дає їм право продовжувати навчання в Німеччині. У школі вивчають іноземні мови: з 1 класу - німецьку, з 5 класу - англійську, з 7 - польську.

Школа плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Оснащення проекту:

  • Шкільний нетбук
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору спеціалізованої школи №14 - Ковальській Ларисі Іванівні та вчителям початкових класів – Спасиба Жанні Вікторівні та Ющенко Олені Валентинівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Макіївська, 5

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: