(044) 483-99-94

Станишівський дошкільний навчальний заклад «Дошколярик»

Тип проекту
Область

Станишівський дошкільний навчальний заклад «Дошколярик»

Дитячий садочок був на утримані колгоспу, за роки перебудови і періоду приватизації було продано в приватні руки під житло. Відновлений садочок розпочинав свою роботу з того, що вчителі молодших класів збирали до групи дітей 5-6 років і проводили з ними підготовку до школи. За допомогою сільської ради, завдяки спонсорам у дошкільному закладі був зроблений капітальний ремонт, приміщення обладнали додатковим електроопаленням та сучасними меблями.

Садок розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги та вихователі використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вихователь Станишівського ДНЗ «Дошколярик», а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку завідувачу ДНЗ «Дошколярик» Шибецькій Ірині Костянтинівні, а також вихователям за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Житомирська обл., Житомирський район, село Станишівка, вул. Кооперативна, буд, 2.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: