(044) 483-99-94

Конотопський НВК: ЗОШ І ступеня-ДНЗ

Тип проекту
Область

Конотопський НВК: ЗОШ І ступеня-ДНЗ

Конотопський НВК – це сучасний навчальний заклад, який нараховує 10 класів, 2 групи подовженого дня та 4 дошкільні групи. Одне з головних завдань школи – необхідність організації діяльності школярів у позаурочний час. Діти із задоволенням відвідують вокально-хоровий, спортивний, музичний, хореографічний, гурток юних екскурсоводів. У 2008 році було підписано угоду про співпрацю з Корпусом Миру у рамках проекту викладання англійської мови представником Корпусу Миру. 

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Конотопського НВК Шелест Наталія Миколаївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Кушнаренко Наталії Миколаївні, а також вчителю початкових класів – Шелест Наталія Миколаївна за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська область, м. Конотоп, вул. Володимира Шухова, 10.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: