(044) 483-99-94

Запитання - Відповідь

Відповіді на часті запитання
Гарантія на товар

Загальна інформація

Для запобігання непорозумінь переконливо просимо Вас уважно ознайомитися з інструкцією використання, умовами гарантійних зобов’язань, перевірити заповнення гарантійного талону.

Гарантійний талон дійсний лише при правильно вказаних: моделі, серійного номеру виробу, дати продажу, чіткої печатки фірми-продавця, підпису покупця.

Обмеження гарантії

При порушенні цих умов, а також у випадку, коли інформація в гарантійному талоні була змінена, затерта або переписана, гарантійний талон вважається недійсним.

В цьому випадку рекомендуємо Вам звертатись до продавця для отримання нового гарантійного талону. Якщо дату продажу встановити неможливо?? гарантійний термін відраховується з дати виробництва товару.

Чи можна змінити адресу доставки оформленого замовлення?

В оформленому замовленні змінити адресу неможливо.

У крайньому випадку, можна в особистому кабінеті вибрати замовлення, для якого хочете змінити адресу, натиснути посилання Повторити замовлення та вказати іншу адресу доставки, а старе замовлення відмінити.

У мене є купон на знижку. Як мені ним скористатись?

Купон на знижку дає змогу отримати персональну знижку на товар. Для цього при оформленні замовлення у розділі Мій кошик вкажіть код купона знижки у спеціальному полі.