(044) 483-99-94

Про проект «Сучасні рішення для освіти»

Проект «Сучасні рішення для освіти 2013/14»

Проект «Сучасні рішення для освіти» створено спеціально для вирішення актуальних питань інформатизації освітніх закладів. Запорукою успіху ефективного використання комп'ютерної техніки, інтерактивних комплексів та навчального контенту в навчально-виховному процесі є комплексний підхід, яких передбачає тільки найкращі збалансовані пропозиції.

Реалізація поставлених цілей стала можливою завдяки спільним зусиллям всіх учасників проекту, а це: українські представництва корпорацій Intel® та Microsoft®, найбільший Національний виробник комп’ютерної техніки ТОВ «Навігатор» та видавництво «Розумники», яке спеціалізується на розробці мультимедійного навчального контенту.

Проект надає можливість освітянам обирати найбільш раціональні рішення для інформатизації навчального закладу базуючись на характеристиках запропонованих рішень, серед яких комп’ютерна техніка (десктопи, моноблоки, ноутбуки, ультратонкі ноутбуки, нетбуки, планшети), інтерактивні комплекси та інтерактивні системи (інтерактивні дошки, інтерактивні поверхні, інтерактивні приставки, проектори, інтерактивні проектори), обладнання для предметних кабінетів (демонстраційне обладнання, лабораторне обладнання, вимірювальні прилади) та інше.

Рішення з серії спеціалізованої комп’ютерної техніки, які пропонують учасники проекту мають свої унікальні технічні характеристики та призначені для вирішення самих різноманітних освітніх завдань. Зокрема, для початкової школи ідеально підійдуть шкільні нетбуки (Classmate PC) та планшетні ПК (планшети). Для старших учнів та їх вчителів у нагоді стануть більш потужні шкільні ноутбуки, моноблоки та стильні ультратонкі ноутбуки. Всі перелічені пристрої можна об’єднати у локальну мережу створивши мобільний комп’ютерний клас. Такі комп’ютерні класи відкривають перед учасниками навчально-виховного процесу широкі можливості спілкування та використання навчального освітнього контенту. Доступ до навчального контенту може бути забезпечений медіасервером з медіатекою. Медіатека навчальних матеріалів містить у собі розробки уроків які можуть транслюватися на всі комп’ютери мережі з медіасервера. По суті – це електронні підручники (мультимедійні підручники), які завдяки мережі стають доступними для використання всім.

Незамінними помічниками у навчанні сьогодні є інтерактивні дошки, або як їх ще називають мультимедійні дошки. Вони дозволяють проводити цікаві, насичені інтерактивні заняття та вдало використовувати методичні прийоми. Серед різноманітності виробників високої популярності у користувачів набули інфрачервоні інтерактивні дошки Labwe, eInstruction (DualBoard, eInstruction® Touch Board), тому саме вони запропоновані у ряді рішень проекту. Новим словом у цьому напрямку стали мобільні інтерактивні комплекси та системи, які пропонують учасники проекту. Найбільш популярним рішенням у цьому сегменті є активатор інтерактивної поверхні - інтерактивна приставка, яка дозволяє перетворити будь-яку поверхню на інтерактивну. Інтерактивна поверхня, що створюється активатором, дозволяє управляти комп’ютером на будь-якій підходящій площині (стіні, екрані тощо). Таким чином маємо чудове перетворення: була стіна – стала інтерактивна дошка.

Проект «Сучасні рішення для освіти», безумовно, розкриває нові можливості перед своєю аудиторією і є каталізатором процесів інформатизації освітнього простору.