(044) 483-99-94

100 ноутбуків для вчителів Маріуполя

17 Травня 2022
100 ноутбуків для вчителів Маріуполя

У ці нелегкі часи «Розумники» підключились до низки волонтерських проєктів у галузі освіти. Ми пишаємось тим, що є партнерами компанії ACER, яка висловила бажання передати 100 ноутбуків для вчителів Маріуполя – міста, яке зараз є одним із найяскравіших символів визвольної боротьби України. 

 Завдяки компанії Microsoft, на цих ноутбуках буде встановлено ліцензійне програмне забезпечення. Компанія «Розумники» також безкоштовно встановить свій софт у залежності від предмета, якій викладає отримувач. ІТ-фахівці інсталюють всі ці необхідні програми на ноутбуки, логісти організують доставку до кінцевих отримувачів. Крім того, наші тренери-викладачі проведуть навчання для вчителів-маріупольчан з користування програмами для дистанційного навчання. 

 Міністерство освіти та науки підготувало списки освітян з Маріуполя, які отримають такі необхідні їм для роботи пристрої. «Розумники» вже отримали першу партію з 50 ноутбуків АСER, які після встановлення ПЗ поїдуть до своїх нових власників: на Львівщину, Тернопільщину, Хмельниччину, Київщину, Івано-Франківщину, Сумщину, в різні міста та селища, які стали для вчителів-маріупольчан місцем прихистку.