4 Січня 2018
![ПОКИ УЧНІ ВІДПОЧИВАЮТЬ НА КАНІКУЛАХ, УЧИТЕЛІ ГОТУЮТЬСЯ ЇХ ЗУСТРІТИ ЗІ СВІЖИМИ СИЛАМИ ТА НОВИМИ ІДЕЯМИ! ПОКИ УЧНІ ВІДПОЧИВАЮТЬ НА КАНІКУЛАХ, УЧИТЕЛІ ГОТУЮТЬСЯ ЇХ ЗУСТРІТИ ЗІ СВІЖИМИ СИЛАМИ ТА НОВИМИ ІДЕЯМИ!](/upload/iblock/3f3/seminar-rozumniki-02.jpg)
Поки учні відпочивають на канікулах, учителі готуються їх зустріти зі свіжими силами та новими ідеями!
Учора, 3 січня, вчитель проекту «Розумники», Неля Григорівна Черкасенко, провела для колег зі Сквирського району семінар-тренінг. Вона показала і розповіла, як зробити уроки яскравими та цікавими за допомогою електронних ігрових ресурсів. Майстер-клас «Використання ігрових освітніх ресурсів» відбувся у стінах Сквирського НВК.