(044) 483-99-94

«Розумники» надали спонсорську допомогу ліцею на Івано-Франківщині

27 Вересня 2021
«Розумники» надали спонсорську допомогу ліцею на Івано-Франківщині Мультимедійне видавництво «Розумники» для організації освітнього процесу передало сучасне обладнання Дзвиняцькому ліцею (селище Дзвиняч Івано-Франківської області). Про це повідомляє онлайн-медіа «Освіторія» у статті "Прокачай школу" наближує цифрове майбутнє".

«Дива бувають! – написала на своїй сторінці у фейсбуці директорка Дзвиняцького ліцею Наталія Семків. – Суперновина для учасників освітнього процесу нашого ліцею!!! У межах проєкту "Прокачай Школу" Дзвиняцький ліцей до початку навчального 2021 року отримав технологічне обладнання: Ноутбук Acer Aspire 3 A315-53, NX.H38EU.105 15FM/3867U/4/500 GB/Intel HD/W 10P/Black, Планшет Impression Electronics ImPAD 110ES (4/64) Tablet PC/WIN 10 PRO UKR, Кріплення настінне X-DIGITAL PLB114S чорний, телевізор HISENSE 50A7100F для створення в бібліотеці ліцею сучасного медіапростору. Спасибі за підтримку Освіторія. Особливо вдячні за безпосередню спонсорську допомогу від компанії Тм Розумники, яка відправила нам обладнання в рамках цього проєкту у співпраці з «Освіторією». 

 Надання спонсорської допомоги прокоментував директор ТОВ «Видавництво Розумники» Олександр Кохан: « Як інноваційна компанія, яка є розробником мультимедійного контенту для початкової школи, ми охоче долучилися до проєкту «Прокачай школу», оскільки соціальна відповідальність бізнесу є важливою складовою нашої стратегії розвитку. Ми вважаємо, що всі діти, навіть у найвіддаленіших населених пунктах України, мають отримати доступ до сучасного комп’ютерного обладнання для використання його в навчальному процесі. Проєкт «Прокачай школу» — чудовий інструмент для реалізації цієї амбітної мети.