(044) 483-99-94

Cлобожанська загальноосвітня школа І ступеня №2

Тип проекту
Область

Cлобожанська загальноосвітня школа І ступеня №2

Початкову школу №2 засновано в 1995 році в приміщенні колишнього дитячого садка. За роки існування навчального закладу склався дружний творчий колектив педагогів-однодумців, зі своїм стилем роботи. Традиційними стало в школі проведення предметних тижнів і шкільних олімпіад з базових дисциплін, різноманітних конкурсів – спортивного, творчого, інтелектуального характеру. Школа є опорною в районі, на базі школи проводяться семінари, на яких наші педагоги щедро діляться з освітянами району і області своїм досвідом. Атмосфера довіри, взаєморозуміння, доброзичливості спонукає до ініціативи і творчості в роботі, створення умов для плідної життєдіяльності і життєтворчості. Для вихованців школа стала рідним домом, в якому затишно всім.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів отримала стартовий смарткейс та почала користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору НВК – Полупановій Валентині Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 30.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: