(044) 483-99-94

Калуський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей»

Тип проекту
Область

Калуський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей»

У Калуському навчально-виховному комплексі функціонує 41 клас, де навчаються 1190 учнів. З першого класу діти вивчають англійську мову, а починаючи з 5-го класу учні мають можливість обрати другу іноземну. У старшій школі освіта здійснюється за такими профілями: біолого-хімічний, математичний, універсальний. Навчання у Калуському НВК спрямоване на виявлення й розвиток здібностей кожної дитини, формування духовно багатої, фізично розвиненої, творчо мислячої, конкурентоспроможної особистості.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Стехнович Галина Василівна отримала стартовий смарткейс та почала користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору НВК – Федорів Тетяні Михайлівні та вчителю початкових класів Стехнович Галині Василівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Івано-Франківська область, м. Калуш, вул. Євшана, 17.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: