(044) 483-99-94

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Тип проекту
Область

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Навчально-виховний процес, у якому навчаються 1232 учні, працює у дві зміни. Школа має кілька виховних центрів, серед яких музейна народознавча кімната, кімната школяра, бібліотека, актова зала, кабінет мистецтв, 2 спортивні зали виховання. У закладі діють 14 науково-методичних об'єднань, 5 творчих груп, 7 гуртків та 2 спортивні секції.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Кузнецовської ЗОШ № 3 Климець Людмила Миколаївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Валюшко Наталії Петрівні, а також вчителю початкових класів – Климець Людмилі Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Рівненська область, м. Кузнецовськ, м-н Перемоги, 8.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: