(044) 483-99-94

Навчально-виховний комплекс № 36 м. Дніпро

Тип проекту
Область

Навчально-виховний комплекс № 36 м. Дніпро

Історія НВК № 36 розпочалась ще у 1896 році, коли було створено Олександрівське двокласне училище з 6-річним курсом навчання. Згодом у приміщенні закладу функціонувала жіноча гімназія, а ще пізніше – спеціалізована техніко-економічна школа. Школа з багатою, більш ніж 120-річною історією, має свій музей. Екскурсії в ньому проводять самі школярі.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів НВК № 36 м. Дніпро отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Лук'янець Людмилі Петрівні, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Дніпропетровська область, м. Дніпро, Новокодацький район, просп. Сергія Нігояна, 57.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: