(044) 483-99-94

Немирівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д.Леонтовича-гімназія»

Тип проекту
Область

Немирівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д.Леонтовича-гімназія»

Навчальний заклад має довгу історію – вже понад 75 років вчителі немирівської гімназії №1 діляться зі своїми учнями знаннями, розвивають допитливість та потяг до наук, прищеплюють дітям любов до природи, мистецтва і українських традицій.

НВК розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Немирівського НВК отримали стартовий смарткейс та почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору НВК  Безп'ятчук Наталії Вікторівні та вчителям початкових класів - Цицкун Тетяні Валеріївні, Бондарчук Наталії Володимирівні та Станіславенко Людмилі Євгенівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Вінницька область, м. Немирів, пров. Некрасова, 2.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: