(044) 483-99-94

Спеціалізована школа № 269 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови

Тип проекту
Область

Спеціалізована школа № 269 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови

Школа має два напрямки спеціалізації: іноземні мови (французька) та інформатика. З 2008 року навчальний заклад співпрацює з коледжем де Голль-Антоніоз м. Ле Борд (Франція). Кожного року старшокласники виїжджають до Міжнародного молодіжного табору «Марпен» м. Тюсон, де відпочивають та працюють разом зі своїми однолітками. Багато заходів проводиться спільно з Посольством Франції в Україні, школа тісно співпрацює з Французьким Культурним центром.

Школа плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Оснащення проекту:

  • Шкільний нетбук
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору спеціалізованої школи №269 – Лелетіну Валерію Дмитровичу та вчителям початкових класів - Василяка Тетяні Федорівні та Дроздовській Вікторії Олександрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, пр. Академіка Глушкова 17А

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: