(044) 483-99-94

Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тип проекту
Область

Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Станишівська ЗОШ була побудована в 1970 році. Спочатку діяла як школа І-ІІ ступенів, а в 1999 році була реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У школі є кімната–музей воїна-інтернаціоналіста, уродженця села Станишівки Олександра Незнайка. Функціонує теплиця, в якій вирощуються овочі та квіти.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Станишівської ЗОШ Перун Валентина Віталівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Пронтенку Віталію Васильовичу, а також вчителю початкових класів – Перун Валентині Віталівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 2.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: