(044) 483-99-94

Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тип проекту
Область

Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вирішальненська ЗОШ розташована на Полтавщині, у мальовничому селі Вирішальне, Лохвицького району. Тут навчаються 212 дітей. Навчальний заклад обслуговує села: Вирішальне, Бешти, Перевалівка, Шкадрети, Гірки, ст. Сенча, а також навчання дітей сіл Високе й Часниківка.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Вирішальненської ЗОШ Гайдамака Тетяна Василівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – П'ятницькому Олександру Анатолійовичу, а також вчителю початкових класів – Гайдамаці Тетяні Василівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Полтавська область, Лохвицький район, с. Вирішальне, вул. Перемоги, 49.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: