(044) 483-99-94

Чернігівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №35

Тип проекту
Область

Чернігівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №35

Школа була відкрита 1 вересня 1999 року. Нині в ній здобувають освіту майже 1300 учнів у 44 класах. Навчання здійснюється за кількома профілями – математичним, української філології, правовим, економічним. Поглиблено викладаються українська та англійська мови. У навчальному закладі Чернігова працюють 27 гуртків, завдяки яким діти можуть займатися улюбленою творчістю або спортом.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Чернігівської ЗОШ № 35 Федорченко Оксана Пантеліївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Фарі Наталії Анатоліївні, а також вчителю початкових класів – Федорченко Оксані Пантеліївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Чернігів, вулиця Незалежності, 42А.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: