(044) 483-99-94

Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів

Тип проекту
Область

Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів

Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів є лікувально-навчальним закладом для дітей з малими та неактивними (затухаючими) формами туберкульозу. В закладі навчаються діти-сироти, діти з малозабезпечених родин. У навчальному закладі нараховується близько 200 вихованців віком від 6 до 16 років.

Школа-інтернат розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Конотопської санаторної школи-інтернату отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Аптерману Олександру Йосиповичу, а також вчителям початкових класів – Яременко Тетяні Олесіївні та Мусієнко Наталії Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська область, м. Конотоп, вул. Інтернатна, 122.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: